PLASTOVÉ OKNÁ A DVERE

ZABEZPEČUJEME KOMPLETNÝ SERVIS, VÝROBU A MONTÁŽ

PLASTOVÝCH OKIEN A DVERÍ

Investujte do komfortnej a bezpečnej budúcnosti vášho domova: vyberte si okná a dvere zo systému Spectrum Premium. Získate s nimi tie najlepšie tepelno-izolačné a bezpečnostné vlastnosti na trhu. Samozrejme, dvere a okná vám vyrobíme na mieru, akéhokoľvek tvaru a farby. Môžete si byť istí, že všetky okná a dvere od nás vám budú dobre slúžiť celé roky. Zaručujú to ich kvalitné oceľové výstuhy, vďaka ktorým majú okná i dvere výbornú tvarovú stálosť. Sú pevné a odolné voči vlámaniu.  Tým sme si istí vďaka tomu, že kvalitu a bezpečnosť našich výrobkov systematicky preverujeme. Chceme, aby ste s nimi mali čo najmenej starostí a námahy s udržiavaním.

SPECTRUM PREMIUM 70

PRAKTICKÝ, PRAKTICKÝ A CENOVO DOSTUPNÝ 5-KOMOROVÝ PVC PROFIL

PRE KAŽDÚ STAVBU

Estetické a praktické. Novinka z Británie, 5-komorový systém Spectrum Premium aplikuje najnovšie technologické výdobytky a nanovo definuje štandardy. Sme si istí, že tento systém, založený na štandarde 70mm stavebnej hĺbky, bude mať určujúci vplyv na budúci vývoj trendov. Poradíme vám: tento systém je mimoriadne vhodný, ak sa chystáte rekonštruovať panelový dom. Systém Spectrum Premium v sebe spája estetické kvality a výhody najnovších technologických poznatkov a výrobných techník popredného európskeho výrobcu profilových systémov. Vďaka tomu esteticky a prakticky revitalizuje každú stavbu.

SPECTRUM PRESTIGE 86

ŠPECIÁLNY 6-KOMOROVÝ NÍZKOENERGETICKÝ PVC PROFIL

AJ PRE NAJNÁROČNEJŠÍCH

Pevnosť a rozmerová stabilita. To je stručná charakteristika okien a dverí 6-komorového profilového systému Spectrum Prestige 86. Cez okná a dvere systému Spectrum Prestige 86 k vám neprenikne hluk ani chlad. Užijete si s nimi dlhé roky spokojného používania a nebudú vás otravovať nutnosťou zložitej údržby. Zabezpečí to stredové tesnenie z odolnej hmoty TPE, ktoré podstatne znižuje vplyv klimatických podmienok a vlhkosti a zaručuje vysokú kvalitu tepelnej a zvukovej izolácie otvorových výplní. 86 mm-vá stavebná hĺbka spĺňa svojimi parametrami kritériá aj na nízkoenergetické domy.

SPECTRUM HST A CLASSIC

KLASICKÉ A ŠPECIÁLNE HST ZDVIŽNO-POSUVNÉ SYSTÉMY SPĹŇAJÚ

AJ TIE NAJNÁROČNEJŠIE POŽIADAVKY

Plastové zdvižno-posuvné dvere značky Spectrum HST a Spectrum Classic sa vyznačujú predovšetkým svojou dokonalou funkčnosťou, vynikajúcimi tepelno a zvukovo izolačnými vlastnosťami a pevnosťou. Vďaka týmto dverám sa každá miestnosť Vášho domova nádherne presvetlí a stane sa oveľa priestrannejšia. Zdvižno-posuvné dvere, ktoré vedú na balkón, do záhrady alebo na terasu, sú súčasným trendom a zvyšujú svojimi veľkoplošnými krídlami kvalitu bývania a života. S posuvným kovaním so zdvihom krídla vytvoríte otvorenú atmosféru plnú svetla. Prostredníctvom premyslených detailov kovania zažijete maximálne pohodlie. Vďaka dlhoročnej kompetencii vo vývoji je jeho technika tak dokonalá, že dokonca i krídla hmotnosťou až 400 kg sa dajú bezpečne, pohodlne a s ľahkosťou ovládať bez vynaloženia veľkého úsilia. Ľahkosť ovládania je výrazným benefi tom pohodlia pre všetkých v každej vekovej kategórii. Samozrejmosťou je nízka prahová lišta. Vďaka tomu, je prechod plynulý a bezbariérový bez dodatočných obmedzení. Navyše jej tepelná izolácia je lepšia ako určujú požiadavky nariadenia pre úsporu energií. Spĺňa tak i vysoké požiadavky na úsporu nákladov a komfort bývania.