DOPLNKY OKNÁM A DVERÁM

KOMFORT SVOJHO BÝVANIA ZVÝŠTE KVALITNÝM INTERIÉROVÝM

ČI EXTERIÉROVÝM TIENENÍM

Príliš veľa svetla? Príliš málo súkromia? Komfort svojho bývania zvýšite kvalitným interiérovými či exteriérovým tienením našej výroby. Nikto vám viac nebude hľadieť do taniera a slnko vám dá pokoj pri čítaní knihy alebo sledovaní televízora. Kontaktujte nás, spolu prídeme na to, čo presne potrebujete. Zohľadníme všetky vaše požiadavky a vytvoríme pre vás tienenie na mieru.

 

 

Interiérové žalúzie ISO a EURO

 

Pred slnkom vás spoľahlivo ochráni najpraktickejší typ hliníkových interiérových žalúzií ISO systém. Určite oceníte jeho jednoduché ovládanie, spoľahlivosť kvalitných komponentov a širokú škálu farebných a technických vyhotovení. ISO žalúzie vás potešia svojou jednoduchou údržbou bez nutnosti demontáže. Ich vnútorný mechanizmus je od vonkajšieho priestoru dokonale chránený pomocou dvoch uzamykateľných líšt horného profilu. Ak potrebujete zatieniť veľké presklené plochy, vyberte si žalúzie typu EURO systém. Ich ovládanie je aj pri najväčších rozmeroch veľmi ľahké. Nesklamú vás.

Interiérové vertikálne žalúzie

 

Či už máte okná klasického alebo atypického tvaru, dokonale ich zatienite našimi vertikálnymi žalúziami. Môžete ich tiež využiť ako vizuálny prvok na oddelenie miestností. Pri vhodne zvolenej farebnosti drevených lamiel sú plnohodnotnou náhradou závesov a záclon. Prakticky a elegantne tak doplnia interiér vášho domova. Vertikálne žalúzie vás potešia jednoduchou obsluhou a nenáročnou údržbou. Dávame si záležať na precíznom spracovaní žalúzií každého typu. Splníme všetky vaše priania a požiadavky. Kontaktujte nás a pomôžeme vám vybrať si zo širokej škály farebných a technických vyhotovení. Radi poradíme aj s riešením umiestnenia - či ich bude lepšie umiestniť priamo na strop, alebo radšej na stenu. Samozrejme, okrem kvalitných žalúzií dostanete kvalitný záručný a pozáručný servis.

Sieťky proti hmyzu

 

Zbavte sa nepríjemného hmyzu v interiéri! Výborne vám na to poslúži náš ISSO sieťový systém. Jeho okenná sieť je bez lemu a dokonale prekryje každý zvolený otvor. Už vás viac nebudú otravovať komáre ani iná háveď. Neutrpí ani estetika vášho obydlia. Nevtieravý vzhľad našich sieťok nenaruší celkový dojem z interiéru. Ak vám ide predovšetkým o pohodlie, vyberte si rolovací sieťový systém. Ochráni vás pred nepríjemným hmyzom a keď ho nepotrebujete, jednoducho ho stiahnete do bubna. Alebo zvoľte elegantný posuvný sieťový systém, ktorý si v poslednej dobe získali veľkú obľubu. Je elegantný, precízne spracovaný a jeho montáž je veľmi jednoduchá.

Vonkajšie plastové a hliníkové rolety

 

Vonkajšie hliníkové rolety vo vašom príbytku vytvoria počas horúcich dní oázu príjemného chládku. Získate v nich spoľahlivú tepelno-izolačnú ochranu a bariéru pred hlukom ulice. Bez toho, že by narušili vzhľad budovy. Možno ich inštalovať v novostavbách aj v starších budovách. Vyberte si, ako ich chcete ovládať – popruhom, šnúrou, pružinou, kľukovým mechanizmom, alebo elektromotorom. Vždy budú fungovať hladko a jednoducho. Dobre vám poslúžia aj plastové exteriérové rolety. Môžete ich využiť napríklad na zakrytie a zateplenie lodžií a balkónov. Získate tak súkromný priestor, výborne chránený pred poveternostnými vplyvmi.

Vonkajšie hliníkové žalúzie

 

Ak túžite po ozaj dokonalom tieni, vyberte si vonkajšie horizontálne hliníkové žalúzie. Sú elegantné a účelné, zabezpečujú plynulú reguláciu svetla a hluku vstupujúceho do interiéru. Jednotlivé lamely vytvárajú v zavretom stave dokonalú celistvú plochu. Môžete ich preto použiť vo veľkých výrobných halách, reprezentačných budovách aj pri výstavbe rodinných domov. Všade vám dobre poslúžia po dlhé roky.

Vnútorné a vonkajšie parapety

 

Zvýraznite štýl a charakter interiéru vášho domova. Pomôžu vám naše vnútorné parapety z navoskovaného dreva. Sú veľmi pevné a odolné voči mechanickému poškodeniu, vysokým teplotám a vlhkosti. Ako povrchovú úpravu radi používame tenkú vrstvu laminovaného povrchu, môžete si však vybrať aj dekor dreva. Naše vonkajšie parapety si dlhodobo udržia tvarovú stabilitu. Vyznačujú sa trvanlivosťou, odolnosťou voči počasiu a nízkou tepelnou rozťažnosťou. Pomocou hliníkových koncoviek ich elegantne zapustíme do omietky. Vhodne doplnia každý typ budovy a okien. Ponuka je široká: zvoľte si parapety v povrchovej úprave prírodný hliník, eloxovaný stredný bronz, alebo v hocijakej farbe, ktorá sa vám páči.

Dekoračné výplne PLASTOVÝCH a hliníkových dverí

 

Vďaka širokému výberu modelov, farieb, kovania, dekoratívnych výplní a prevedení, budete mať vchodové dvere presne na mieru a podľa vašich predstáv. Nami vyrábané vchodové dvere sú najvyššej kvality v kategórií plastových a hliníkových dverí a ako jediné z nich majú vonkajšie prekrytie krídla, vďaka čomu je ich vzhľad ešte pôsobivejší. Plastovými a hliníkovými vchodovými dverami Aspect Line získate nielen skvelý dizajn ale aj výbornú výdrž a vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti.

GARÁŽOVÉ BRÁNY

 

Všetko hovorí pre originál. Kvalita, bezpečnosť, vzhľad a komfort a samozrejme vyzretá technika. V každej bráne Aspect Line sa skrývajú skúsenosti a viac ako 10 rokov know-how vo výrobe garážových brán. Vďaka mnohorakosti motívov určite nájdete bránu zodpovedajúcu aj Vašim želaniam. Vyberte si bránu spĺňajúcu Vaše požiadavky. Automatické sekcionálne brány sa otvárajú kolmo nahor. Tak získate viac miesta v garáži a pred garážou – a máte celý prejazd voľný. Sekcionálne brány sú vhodné vždy – bez ohľadu na to, či je otvor Vašej garáže pravouhlý alebo skosený, či má segmentový alebo kruhový oblúk. Preto sa ideálne hodia pre dodatočnú modernizáciu.